ΚΑΛΩΣ ΗΡΘΑΤΕ

Το Εσπερινό ΓΕΛ Πατρών λειτουργεί στη διεύθυνση
Ασημάκη Φωτήλα 34, Ταχ.Κωδ 26224, ΠΑΤΡΑ
Τηλεφ : 2610-339981
Fax : 2610-312126

Πέμπτη, 5 Ιουλίου 2012

ΑΡΙΣΤΕΙΑ - ΒΡΑΒΕΙΑ 2011-2012

Αριστεία - Βραβεία                                                              
Σχολικό Έτος: 2011-2012

Τάξη     : Α - Α ΕΣΠΕΡΙΝΟΥ ΓΕΝΙΚΟΥ ΛΥΚΕΙΟΥ

                                                         Όνομα       Μέσος
α/αΕπώνυμο            Όνομα              Πατέρα      Όρος
1  ΜΑΡΤΖΑΚΛΗΣ         ΑΝΔΡΕΑΣ     ΝΙΚΟΛΑΟΣ    18,5
2  ΖΕΚΙΡΑΪ            ΡΙΝΤΕΡΑ            ΜΠΕΤΖΕΤ     18,1

Τάξη     : Β - Β ΕΣΠΕΡΙΝΟΥ ΓΕΝΙΚΟΥ ΛΥΚΕΙΟΥ

                                                              Όνομα       Μέσος
α/αΕπώνυμο            Όνομα                        Πατέρα      Όρος
1  ΚΑΡΑΚΑΣΗ ΠΑΛΟΥΜΠΗ  ΑΘΗΝΑ       ΝΙΚΟΛΑΟΣ    19,1
2  ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΥ       ΕΥΓΕΝΙΑ          ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ   18,4

Τάξη     : Γ - Γ ΕΣΠΕΡΙΝΟΥ ΓΕΝΙΚΟΥ ΛΥΚΕΙΟΥ

                                                                 Όνομα       Μέσος
α/αΕπώνυμο            Όνομα                      Πατέρα      Όρος
1  ΣΑΛΟΥΡΑ            ΣΩΤΗΡΙΑ              ΣΩΤΗΡΙΟΣ    19,7
2  ΤΡΑΪΚΟ             ΕΛΕΝΑ                      ΧΡΗΣΤΟ      19,4
3  ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ       ΣΩΤΗΡΙΑ         ΓΕΩΡΓΙΟΣ    18,8
4  ΜΠΟΥΜΠΑΛΗ          ΝΙΚΟΛΙΤΣΑ         ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ   18,5
5  ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ   ΑΝΔΡΟΜΑΧΗ   ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ  18,5
6  ΤΣΑΦΟΥ             ΒΑΣΙΛΙΚΗ                   ΝΙΚΟΛΑΟΣ    18,5
7  ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ       ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ       ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ  18,3

Τάξη     : Δ - Δ ΕΣΠΕΡΙΝΟΥ ΓΕΝΙΚΟΥ ΛΥΚΕΙΟΥ

                                                                Όνομα        Μέσος
α/αΕπώνυμο            Όνομα                    Πατέρα         Όρος
1  ΚΟΣΜΑΔΑΚΗΣ         ΙΩΑΝΝΗΣ             ΓΕΩΡΓΙΟΣ         19
2  ΝΤΖΟΥΛΟΥΦΗ         ΜΑΡΙΝΑ            ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ     19

Πέμπτη, 15 Μαρτίου 2012

ΚΑΘΗΓΗΤΕΣ ΤΟΥ ΣΧΟΛΕΙΟΥ 2011-12

ΔΙΕΥΘΥΝΤΗΣ:

ΑΝΔΡΙΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ  ΠΕ0401    
   
ΑΝΗΚΟΥΝ ΟΡΓΑΝΙΚΑ ΚΑΙ ΥΠΗΡΕΤΟΥΝ:

ΚΑΤΣΑΝΤΑ ΑΝΘΗ-ΚΑΤΙΝΑ ΠΕ02   
ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΑΝΘΙΑ ΠΕ02
ΠΟΔΗΜΑΤΑ ΓΕΩΡΓΙΑ ΠΕ02
ΑΝΤΩΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ ΠΕ02
ΚΟΥΤΣΟΥΡΟΥΜΠΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ    ΠΕ03
ΤΣΙΟΥΝΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ     ΠΕ03   Αναπληρωτής  Δ/ΝΤΗΣ
ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ    ΠΕ0402
ΣΕΒΑΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ    ΠΕ06
ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΗ ΕΛΕΝΗ ΠΕ09          
ΘΩΜΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ  ΠΕ19 

ΑΝΗΚΟΥΝ ΟΡΓΑΝΙΚΑ ΚΑΙ ΥΠΗΡΕΤΟΥΝ ΜΕ ΑΠΟΣΠΑΣΗ ΣΕ ΑΛΛΑ ΣΧΟΛΕΙΑ ΕΣΩΤΕΡΙΚΟΥ:

ΕΥΘΥΜΙΟΥ ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ    ΠΕ02
ΤΣΙΡΜΠΑΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ    ΠΕ 0401



ΥΠΗΡΕΤΟΥΝ ΜΕ ΠΡΟΣΩΡΙΝΗ ΤΟΠΟΘΕΤΗΣΗ:

ΘΕΟΛΟΓΙΤΗΣ  ΧΡΗΣΤΟΣ     ΠΕ01